SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes E280 4matic
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
Lloji :
Mercedes E 280
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
94868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesi E280 dizell 4matic 2005 model 2006,likur,sensora parkimi,navigator,dvd player,fellne me goma te reja,servisin e kryer etje Garantojmmper kilometra te sakta

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Skënderaj
049/433428
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »