SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ndrrohet iveco me rimokjo inf viber
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Iveco Eurostar
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
4500.00
Viti :
2002
ID e produktit :
94875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iveco ardhur nga zvicrra ka edhe rimokjo shum ne gjendje te mirePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Rahovec
044909038
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »