SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TDI FULL EXTRA tabela Austris
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
94886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golfi eshte ne gjendje shum te mir i posaardhur nga Austria
Viti i prodhimit mujin e 12.2003
Full extra
Tel : 044 193 016
Informata rreth publikuesit
Berat
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »