SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 1.6 benzin viti i prodhimit 2008
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
94887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 1.6 benzin viti i prodhimit 2008 gjendja shum e mire. tabela RKS regjistrim deri me dt. 02.2016 qmimi i volitshen, bëjmë edhe ndërrim me vetur familjare

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Pristina
044176036 044477010
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »