SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz c clas 220 1999
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
1999
ID e produktit :
94898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet viti 1999 c class 220 full me baxha xhomi kondicioner airbag manuale max 6 litra per 100 km ,,,, 164 mij kilometra origjinale te vetat me letra gjithcka full cmimi 2900 euro I diskutueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Soni
Rodosto, Tekirdağ, Turkey
0683872451
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »