SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TIGUAN 2,0 TDI HIGHLINE 4 MOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1989.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
94910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TIGUAN 2,0 TDI HIGHLINE 4 MOTION
I DOGANUAR E SAPO IMPORTUAR NGA GJERMANIA
ME LIBER TE SERVISIT
125KW 170PS
Informata rreth publikuesit
Besnik
PEJE [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »