SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet renault megane 1.9 dci 2004
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '15
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
94918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite renault megane 1.9 dci 2004 121 ps posedon 2 par goma dimrit dhe te veres eshte ne gjendje ahum te rregult me liber serviai me te gjitha

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Vushtrri
044818482
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »