SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes veturen vw golf 2
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1986
Ekstra :
CD Player, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
94935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura e tipit vw golf 2 reghistrimi i skadon n fund t muajit gomat e reja vetura esht ne gjendje te mir urgjenttt...........
Informata rreth publikuesit
rigonmujii
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »