SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
94942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Audi A4 1.9 TDI (131)Ps ne gjendje shum te mir per me shum na kontakto +37744661966

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Advan
Prishtinë
044661966
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »