SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes 200 viti 1987
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Lloji :
Mercedes 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1987
ID e produktit :
94953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes rigjistrimi i ka skadu qe 7 muj nuk ka rigjistrim per detaje me te shumta kontaktoniPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Pejë
049410794
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »