SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Seat Cordoba
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
Lloji :
Seat Cordoba
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
226
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
94975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Seat Cordoba 1.9 Tdi GT sport I-e kuqe 110 ps vetura posedon klim Airbag Gjama elektronik Timon hidraulik eshte ne gjendje shum te mir e posa ardhur nga Gjermania
Ju mirpresimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hazbi
Prishtinë
045631623
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »