SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford mondeo
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '15
Lloji :
Ford Mondeo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
94978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford mondeo 2002 benzins 2.0 120mij të kalume me fellga drita cxenon ne gjendje te mir i ardhur nga itali per me shum inf ne numrin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Prizren
049/044/230585
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »