SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter Mondial 150 cc Hsi
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '15
ID e produktit :
94982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
skuteri eshte ne gjendje te rregullt per me Shum tel 045605738
Informata rreth publikuesit
BedDox
Pristina
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »