SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2000 Honda Shadow 125cc 3..850km
Çmimi :
€1,945.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '15
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
95020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
eshte rks ka edhe 10muaj regjistrim
eshte shume i rujtun ka qantat anash origjinale te honda shadow
Informata rreth publikuesit
Vehbi
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »