SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HONDA PRELUDE 2.2 VTEC 4WS 200PS
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '15
Lloji :
Honda Prelude
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
16,000,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Spoiler
ID e produktit :
95051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HONDA NE GJENDJE PERFEKTE OSHT VETUR SPORTIVE POSEDON ABS KLIM CENTRALL MUZIK ME CD SHUM TE MIRE E SHUM SENE TJERA INTERJER TE BUKUR MENI FJAL VETUR QE SKA NEVOJ ME INVESTU NTO SHUM E SHPEJT KUSH OSHT MARAKLI MUNET ME ARDH ME PA EDHE VET VETURA OSHT E REGJISTRUME NE SERBI NE EMER TIM PERSONAL POSEDON REGJISTRIM PLUS KARTONIN E GJELBER PER ME SHUM KONTAKT NE 045 713 714
Informata rreth publikuesit
Taf
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »