SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra- b 20- 1999
Çmimi :
€2,850.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
95054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet/nderrohet Opel Vectra- b 20- viti 1999Regjistrim deri ne shkurt 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Gjilan
044 480 830
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »