SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
111,390
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2004
ID e produktit :
95055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.7 ctdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
labdeqani
045 208720
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »