SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes sprinter cdi 311
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '15
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
95059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes sprinter cdi 311

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arsim
Prishtinë
045372863
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »