SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtitet:Passat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
95075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shtitet passat 2002 1.9tdi full extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
geni
Prishtinë
049639212
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »