SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercedes 190
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1989
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
95096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes 190 diesel ngjyra e zez viti i prodhimit 20.12.1989 i yni personal esht ne gjendje te shkelqyer si teknike po ashtu edhe optike esht i bukur si brenda ashtu dhe jasht vetura esht ne emrin ton personalisht posedon kuken mbrapa vetura nuk esht as kredi as hipotek per me shum na kontaktoni ne numrin qe shihni ne ekran ose permes viberit ne numer +37744129951
Informata rreth publikuesit
lirim.14lirim
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »