SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530 XD
Çmimi :
€14,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '17
Lloji :
BMW 5 Series
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
95138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 530xd. Viti i prodhimit eshte 2008 modeli i makines Facelift.
Makina eshte e paisur me pakete te plote.
Makina ka 255.000 km te kaluara e regjistruar ne tabela KS me sigurim deri ne Qershor 2016.
Eshte ne gjendje shume te mire si ne motorr ashtu edhe ne karoceri, eshte servisuar vetem ne servisin e autorizuar BMW ne Peje.
Makina vjen me goma dimri te perdorura vetem nje sezon si dhe rrota aliazh "Fellne Alumini" shtese.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Pejë
+38649797901
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »