SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel-02
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
95144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te gjitha sherbimet te kryera
Informata rreth publikuesit
Spiro
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »