SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT/VW POLO 1.4 TDI 2008 UNITED FULL EKSTRA
Çmimi :
€6,950.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
95147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes POLO 1.4 TDI 2008 UNITED
Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuele.
Regjistrimi i pare ne Kosovo
Vetem 95000 km
1 vit regjishtrim
Te gjitha serviset e kryera (komplet seti i rebrasnit, vaj dhe filera)
Fellne te mira
Klimatronik
Nuk ka nevoj per asnje investim
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 592 147
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »