SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat scudo 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
Lloji :
Fiat Scudo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
95176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Scudo 1.9

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lindd
Pristina
044 774 955
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »