SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Viti :
2000
ID e produktit :
95177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 320D viti 2000, me motor 2.0 dhe kilometrazhe 210mije.
Informata rreth publikuesit
Bleron
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »