SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Scudo 1.9
Çmimi :
€1,950.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
95189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Scudo 1.9. Ne gjendje shum te mir.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lind
Prishtinë
044 774 955
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »