SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasatt
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
Lloji :
Opel Agila
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
95192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasatt 1.9 TDI me 1 Te kuqe

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besart
Frankfurt, Germany
+37744984477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »