SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Partner
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
Lloji :
Peugeot Partner
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Karrige me Ngrohje
ID e produktit :
95263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot Partner "Pickup".

Makina eshte ne gjendje shume te mire veçanarisht motorri i cili ka shpenzime shume te uleta.

Makina eshte e prodhuar ne vitin 1997 e regjistruar kete vit ne Kosove, ka regjistrim deri me 15.04.2016.

Makina eshte e prodhuar per tregun Suedez, ka ulese me nxemje dhe poashtu ka sistem te vecante ngrohjeje (motorri mund te kyqet ne rryme).

Motorri eshte Dizel me kapacitet 1.9

Makina vjen me goma dimri shtese te perdorura vetem nje sezone.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Pejë
+38649744409
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »