SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel frontera viti i prodhmit 2001, 2.2diesel 4x4,
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '15
Lloji :
Opel Frontera
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
95293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
gjyp opel frontera viti i prodhmit 2001, 2.2diesel 4x4, ka regjistrime dhe 10muaj, klim ne gjendje te rregullt, esht i mveshur lekur ektra 800euro, mbyllje qendrore, dritare elektronike, cd player, esht i ne gjendje te mir si mbrenda ashtu edhe jasht.
Informata rreth publikuesit
Besart
Malishevë
045534110
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »