SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2004 BMW 530D V6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
95308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 3.0D v6 2004 presim bleres serioz tel: 045231361 Mundeni te thirrni edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
shaban
Prishtinë
045231361
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »