SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira -02
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
95318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel zafira 2.0 dti diesel 7 ulse karrigat me nxehmje fellne klim airbag 1 vjet regjistrim sport abs centrall muzik hidraulik ne gjendje shum te mir guma tdimrit hi ndrrim me golf 4 numri kontaktues 044784984 viber +37744784984
Informata rreth publikuesit
Dioni
Prishtinë
044784984
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »