SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.6 dizell RKS
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
95331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen VW Golf 2 1.6 Dizell, ne gjendje te rregullt, me 4 muaj regjistrim, ndrrimi i mundeshem.
Informata rreth publikuesit
Nexhat
Vitina, Kosovo
Vitina, Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »