SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki 1997
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '15
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1100.00
Viti :
1997
ID e produktit :
95342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Psh : shitet Suzuki Viti : 1997Qmimi : 800 Mun te bejm edhe ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elvis
Prizren
37745561911
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »