SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190 D 1987 regjistrim deri mars 2016
Çmimi :
€1,770.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1987
ID e produktit :
95367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 190 D 1987 regjistrim deri mars 2016
qmimi 1770 ne gjendje t e rregullt, hipotek jo , kartonin e gjleber
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »