SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz C270 Avantgarde
Çmimi :
€6,990.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Lloji :
Mercedes C 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,416
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
95376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz C270 2003
Ka Regjistrim Deri Maj 2016
Pa Hipotek
Cenzor Parkimi
Automatik/Triptronik
ABS/ESP/SRS/Telefon/
Informata rreth publikuesit
DRAXLER
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »