SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Golf 5 2.0 TDI Sportline shume i ruajtur
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
95380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Golf 5 Sportline
Viti i prodhimit fund 2005-2006
2.0 TDI 140 PS
Regjistrim edhe 8 muaj
Me liber te servisit KM te garantuara
Karrikat me nxemje
Navi te madhe
Volanin 3-sh
Pronari i pare ne Kosove
I importuar nga Gjermania
Senzora per parking
Bluetooth
Mbeshtetese te dores
Informata rreth publikuesit
Golf
Prishtinë
045505703
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »