SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kawasaki GPz 305
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '15
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
1991
ID e produktit :
95382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kawasaki GPz 305
Hubraum (cm³) 306
Leistung (kW, PS) 34
Drehmoment (N m) 23,5
Getriebe Sechsgang
Antrieb Kette, Zahnriemen
Bremsen Scheibenbremsen (vorn), Trommelbremse (hinten)
Radstand (mm) 1355
Maße (L × B × H, mm): 2.130 mm x 1185 mm x 745 mm (L x B x H)
Veretje : nuk ka dokumete me kan humbur
Nuk esht vozitur qe 2 vite , i ka te ndrruar rrypin , karburatorin te ri.
Ps. Motori gjendet ne Kosovë
Informata rreth publikuesit
Musa
Hanover, Germany
00491779297240
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »