SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 1.6
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
260
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
95389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vectra 1.6 benzin 1989 ne gjendje te mir 250.000km te kaluara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ARDIT
Prizren
049838040
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »