SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha R1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
11,020
Motori (kubik) :
1000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
95397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorin ne gjendje shum te mir teknike esht i ruajtur shum posedon drita xenon auspuh akrapovic goma te reja 2 shala te reja (ulset) etj.Per ma shumInformata na kontaktoni 044/049150803

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lekë
Klinë
049150803
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »