SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '17
Lloji :
Volkswagen Caddy
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Elektrik
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2004
ID e produktit :
95413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qera korpa ngritese,lartesia 12 m l,elektrike levizese,

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fert
Prishtinë
049529785
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »