SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Lloji :
Ford Bronco
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
95417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen fiat
Informata rreth publikuesit
toni
Prishtinë
049456654
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »