SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz C270-2002
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes C 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
95435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz C-Class 270
Me targa te Zvicrrès, me te gjitha servesimet e kryera.
Besmir Dina
044/386762
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prizren
049293505
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »