SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Honda Stream
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
Honda Stream
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
153,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
95437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Honda Stream 2.0 VTEC
Me te gjitha Servisimet.
Me targa te Kosoves.
044/386762
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prizren
049293505
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »