SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot sx 2.0 Hdi 2003
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
95453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj veturen peugeot 206 sx 2.0 2003 , posedon klim air bag mbyllje qendrore pasqyra me.rryme , serviset te gjitha te kryera me rregulle , korp llamell drugllager ,rrypin dhemzor me 80 mij kilometra garancion ,ne gjendje shume te mire i pershtateshem per gjinin femrore .. per info +37744442246 edhe viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamed
Pristina
+37744442246
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »