SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes E270 avantgard
Çmimi :
€5,990.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
270.00
Viti :
2004
ID e produktit :
95485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes E270 avantgarde isapo ardhur nga italia

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
muhabi
Prishtinë
049173187
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »