SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kia Rio 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
Lloji :
Kia Rio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
89,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2012
ID e produktit :
95489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kia Rio 2012 , 1.4 dizell , 6+1 shpejciHargjimet e vogla vetem 4litra-100kmVetura eshte me 1vit te plote regjistrimBejme edhe ndrrimMundeni me ardh me shiqu veturenEshte ne gjendje te shkelqyeshmeNr kontakt 044-754-344Vetem 89000km te kaluara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kiki
Prishtinë
044754344
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »