SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz Vito
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1997
ID e produktit :
95492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET MERCEDES BENZ VITO KOMBI / BEJM EDHE NDRRIM

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
clirim
Gjilan
045656880
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »