SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet autobusi Seter 214 88
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '15
Lloji :
Steyr
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
490,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
1988
ID e produktit :
95494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes autobusin me klim rotaider me regjistrim deri mujin e 3 2016Postuar nëpërmjet celularit. Per me shum info 045252727
Informata rreth publikuesit
arben
Prishtinë
044348521
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »