SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Touran 2008 Full Option
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
95495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran 2.0 TDi Kambio Automatike Dsg.. 6 marsha + tronic Vetparkim Sensor parkimi para mbrapa. Sensor shiu. Drita Xenon Navigator 150000 km Viti 2008. Xhama origjinal. Dvd + cd Player
Informata rreth publikuesit
Pjerino
Prishtinë
0698147821
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »