SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes a180 cdi
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '15
Lloji :
Mercedes A 180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2005
ID e produktit :
95496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes a180 cdi i ardhur prej ch regjistrimi i par në ks boj ndrrim më audi a6 2004 ose. 2005 . Vetura ska vërejtjePostuar nëpërmjet celularit. 045603512
Informata rreth publikuesit
besfort
Shtime
045603512
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »